top of page

Kozluhan
Kozlu Köyü - Ayvacık, 17862 - Çanakkale
0532 3957790
info@kozluhan.com 


İstanbul’dan Kozlu'ya ulaşmak için, Çanakkale üzerinden veya Bursa üzerinden olmak üzere iki alternatif rota var. Her iki rota da 430km.

Çanakkale üzerinden geliş: Çanakkale boğazını feribotla veya köprüden geçtikten sonra İzmir yönünde ilerleyip, Ezine’yi 20km geçince Ayvacık’tan Assos/Behramkale yönünde sapıyorsunuz. 12km sonra sola Büyükhusun-Kozlu-Sazlı tabelasından girip 2km ilerleyince Kozlu’ya varıyorsunuz.

Bursa üzerinden geliş: Osman Gazi Köprüsü geçişi ile Bursa ve Balıkesir üzerinden Edremit'e ulaşıyorsunuz. Çanakkale yönünde devam edip, Küçükkuyu'yu geçince sola Behramkale sahil yoluna giriyorsunuz. 18km sonra sağda Kozlu Köyü yoluna girip, 3km sonra Kozlu'ya ulaşıyorsunuz.  

Veya Bandırma’ya feribotla geçiş yapıp, Gönen-Bayramiç-Ezine ara yolundan Ezine’ye inip, İzmir yönüne dönüp Ayvacık üzerinden Kozlu’ya ulaşabilirsiniz. 


Edremit Koca Seyit Havalimanı’na İstanbul ve Ankara'dan düzenli uçuşlar var. Yaz sezonunda İstanbul’dan Edremit havalanına THY ve Pegasus’un toplam 3 adet uçuşu var. Edremit Kozlu arası 45 dakika mesafe. Havaalanı'ndan Küçükkuyu'ya kadar servisi var.

Tebrikler! Mesajınız alındı.

bottom of page