top of page

Kozluhan
Kozlu Köyü - Ayvacık, 17862 - Çanakkale
0532 5131371
i
nfo@kozluhan.com 


İstanbul’dan Kozlu'ya ulaşmak için, Çanakkale üzerinden veya Bursa üzerinden olmak üzere iki alternatif rota var. Her iki rota da 430km.

Çanakkale üzerinden geliş: Çanakkale boğazını feribotla veya köprüden geçtikten sonra İzmir yönünde ilerleyip, Ezine’yi 20km geçince Ayvacık’tan Assos/Behramkale yönüne sapıyorsunuz. 12 km sonra sola Büyükhusun-Kozlu-Sazlı tabelasından girip 2 km ilerleyince Kozlu’ya varıyorsunuz.

Bursa üzerinden geliş: Osmangazi Köprüsü geçişi ile Bursa - Balıkesir üzerinden Edremit'e ulaşıyorsunuz. Çanakkale yönüne devam edip, Küçükkuyu'yu geçince Behramkale tabelalarını takiben sahil yoluna giriyorsunuz. 18 km sonra sağda Kozlu Köyü yoluna girip, 3 km sonra Kozlu'ya ulaşıyorsunuz.  Bu kısa ama virajlı köy yolunu tercih etmek istemezseniz bu sapağa sapmadan yolu takip edip, Büyükhusun köyü üzerinden yine Kozlu'ya varabilirsiniz. 

Bandırma’ya feribotla geçiş yapıp, Gönen-Bayramiç-Ezine ara yolundan Ezine’ye inip, İzmir yönüne dönüp Ayvacık üzerinden Kozlu’ya ulaşabilirsiniz. 


Son olarak da hava yolunu kullanmak isteyen misafirlerimiz için İstanbul ve Ankara'dan Edremit Koca Seyit Havalimanı’na düzenli uçuşlar var. 40 dakika süren İstanbul – Edremit uçuşunun ardından araçla 1 saat içinde Kozluyalı’da olabilirsiniz. Eğer aracınız yoksa Küçükkuyu’ya kadar sefer yapan havalimanı servislerini kullanabilirsiniz. 

Tebrikler! Mesajınız alındı.

bottom of page